Hakkımızda

Hakkımızda - Kızılay Estetik Merkezi

Kızılay Estetik Merkezi

Lightyum Polikliniği, Estetik , Plastik Cerrahi ve Güzellik Merkezi olarak hizmet veren bir kuruluştur. Kurumumuz TC Sağlık Bakanlığı, İl Sağlık Müdürlüğü denetiminde çalısan bir özel dal polikliniğidir.

Kızılay Güzellik Merkezi

Polikliniğimizde, tecrübeli hekim, hemşire ve güzellik uzmanları görev yapmaktadır. Uygulanan bütün prosedürler lazerler ve noninvaziv estetik girişimler hekim denetiminde uygulanmaktadır. Bu kurumun kurucuları, aynı zamanda, 1992 yılında Türkiye’de ilk kez bünyesinde çok sayıda lazer bulunduran Ankara Lazer Tedavi Merkezini açmışlar ve o yıllardan bu yana Lazer ve güzellik girişimleri konusunda tecrübe sahibi olmuşlardır.

Halen de merkezimizde bir cok konuda hizmet veren dermatolojik lazerler yer almaktadır.

Kızılay Epilasyon Lazer

Polikliniğimizde arzu eden her kişiye, kendisine uygulanabilecek prosedürler konusunda ücretsiz Plastik Cerrahi danışması sağlanmakta, öneriler yapılmaktadır.

Kızılay Güzellik Salonu

Lazer epilasyon, lazerle leke ve dövme silinmesi, lazerle varis tedavisi ,gül lekelerinin silinmesi PRP(Gençlik Aşısı) Botox ve Dolgu Uygulaması, Led Terapi, RF Dalgası, Mezoterapi, Bölgesel Zayıflama Cilt Bakımı Cryo Terapi, G5, Tüm vücut ve güzellik bakımları, Kaş kontur, gibi işlemler yapılmaktadır.

Kliniğimizden Görüntüler